nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portret"
Valetol ® | Liek Vám pomôže pri bolesti Valetol ® | Liek Vám pomôže pri bolesti

BOLESŤ
V KRÍŽOCH*

Bolesť v krížoch* môže mať veľa príčin
a zaskočiť nás svojou intenzitou.

Bolesť v krížoch
Volně prodejný lék VALETOL

Valetol®

Voľnopredajný liek VALETOL® je vhodný pri *bolesti v krížoch s vyžarovaním do dolných končatín (ischiasu). Protibolestivý účinok Valetolu nastupuje za 30 minút po podaní a trvá niekoľko hodín. Okrem propyfenazónu a paracetamolu obsahuje aj kofeín, ktorý zosilňuje analgetické účinky oboch zložiek, zmierňuje únavu a ospalosť.

*ischias

PROTIBOLESTIVÝ ÚČINOK VALETOLU NASTUPUJE ZA 30 MINÚT

KÚPIŤ ONLINE

Základné informácie o VALETOLU:

LIEK OBSAHUJE KOMBINÁCIU 3 ÚČINNÝCH LÁTOK:
  • propyfenazón – tlmí bolesť, znižuje horúčku a pôsobí protizápalovo,
  • paracetamol – tlmí bolesť a znižuje horúčku,
  • kofeín – zosilňuje účinky oboch zložiek.
ZLOŽENIE:

Účinné látky: propyfenazón 300 mg, paracetamol 150 mg, kofeín 50 mg.

POUŽITIE:

Na krátkodobú liečbu bolesti hlavy (vrátane migrény), zubov, bolesti v krížoch s vyžarovaním do dolných končatín (ischiasu), pooperačnej bolesti, bolesti pri nachladnutí a menštruácii. Pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov. Neodporúča sa podávať v tehotenstve a počas dojčenia.

DÁVKOVANIE:

Odporúčaná dávka u dospelých a mladistvých od 15 rokov je 1 – 2 tablety, ďalej podľa potreby po jednej tablete v časových odstupoch najmenej 4 hodiny, najviac do celkovej dávky 5 tabliet za deň.

Ak sa do 5 dní nebudete cítiť lepšie alebo naopak dôjde k zhoršeniu či výskytu neobvyklých reakcií, poraďte sa o ďalšom užívaní lieku s lekárom.


VALETOL®, 300 mg/150 mg/50 mg tablety. Voľnopredajný liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu pre používateľa.

PRÍBALOVÝ LETÁK