nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portret"
Valetol ® | Liek Vám pomôže pri bolesti Valetol ® | Liek Vám pomôže pri bolesti

MENŠTRUAČNÉ
BOLESTI

Menštruačné bolesti niekedy určite zažila každá z nás, bohužiaľ niektoré ženy nimi trpia každý mesiac. Nemôžeme pracovať, ani sa baviť, len čakáme, kedy „naše dni“ konečne skončia.

MENŠTRUAČNÉ BOLESTI
Volně prodejný lék VALETOL

Valetol®

Priebeh menštruácie je u každej z nás individuálny – niektoré ženy nepociťujú žiadnu zmenu, iné si pretrpia v bolestiach niekoľko dní. Bohužiaľ nemôžeme si každý mesiac dopriať dovolenku a musíme fungovať aj pri menštruácii.

A tak prichádzajú na rad analgetiká, ktoré by mali uľaviť od bolesti najneskôr za 30 minút a účinkovať po dobu ďalších niekoľkých hodín.

Voľnopredajný liek VALETOL® je vhodný pri menštruačných bolestiach. Protibolestivý účinok Valetolu nastupuje za 30 minút po podaní a trvá niekoľko hodín. Okrem propyfenazónu a paracetamolu obsahuje aj kofeín, ktorý zosilňuje analgetické účinky oboch zložiek, zmierňuje únavu a ospalosť.

PROTIBOLESTIVÝ ÚČINOK VALETOLU NASTUPUJE ZA 30 MINÚT

KÚPIŤ ONLINE

Základné informácie o VALETOLU:

LIEK OBSAHUJE KOMBINÁCIU 3 ÚČINNÝCH LÁTOK:
  • propyfenazón – tlmí bolesť, znižuje horúčku a pôsobí protizápalovo,
  • paracetamol – tlmí bolesť a znižuje horúčku,
  • kofeín – zosilňuje účinky oboch zložiek.
ZLOŽENIE:

Účinné látky: propyfenazón 300 mg, paracetamol 150 mg, kofeín 50 mg.

POUŽITIE:

Na krátkodobú liečbu bolesti hlavy (vrátane migrény), zubov, bolesti v krížoch s vyžarovaním do dolných končatín (ischiasu), pooperačnej bolesti, bolesti pri nachladnutí a menštruácii. Pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov. Neodporúča sa podávať v tehotenstve a počas dojčenia.

DÁVKOVANIE:

Odporúčaná dávka u dospelých a mladistvých od 15 rokov je 1 – 2 tablety, ďalej podľa potreby po jednej tablete v časových odstupoch najmenej 4 hodiny, najviac do celkovej dávky 5 tabliet za deň.

Ak sa do 5 dní nebudete cítiť lepšie alebo naopak dôjde k zhoršeniu či výskytu neobvyklých reakcií, poraďte sa o ďalšom užívaní lieku s lekárom.


VALETOL®, 300 mg/150 mg/50 mg tablety. Voľnopredajný liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu pre používateľa.

PRÍBALOVÝ LETÁK